Electrician in constructii

ELECTRICIAN IN CONSTRUCTII

Descrierea postului vacant:

Firma de constructii angajeaza  Electrician in constructii.

Electricianul constructor prestează munca de electrician în cadrul clădirilor nou construite .

Atributii :

- Verifică protecţia prin legare la nul şi / sau împământare;

- Participă la construcţia tablourilor de distribuţie;

- Montează corpurile electrice de iluminat;

- Trage cabluri prin tuburi fixe şi flexibile;

- Instaleaza panouri de distribuţie, întrerupătoare de circuit, prize şi alte dispozitive electrice;

- Execută orice alte dispoziţii date de superiorul ierarhic direct în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal;

 Candidatul ideal:

- Studii: scoala profesionala / liceu de specialitate (energetic);

- Spirit de echipa, implicare, inițiativă si rigurozitate;

- Seriozitate, disciplină si responsabilitate in munca prestata;

Beneficii:

  • Asiguram un mediu de lucru pozitiv care incurajeaza cele mai bune rezultate;
  • Oferim pachet salarial atractiv, conditii de munca foarte bune si un mediu de lucru prietenos;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TOMIS PLUS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TOMIS PLUS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TOMIS PLUS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?