Electrician in constructii / Tehnician curenti slabi

Salar net
500 - 1000 EURO / luna

Candidatul ideal

-absolvent al unui scoli profesionale sau liceu de profil electric, electrotehnic
-calificare de electrician rețele medie tensiune, electrician în construcții - constituie avantaj
-autorizare ANRE gr. II A&B - constituie avantaj

Descrierea jobului

-realizarea cablajului pentru instalații electrice și curenți slabi
-realizarea traseelor de cablu
-efectuarea conexiunilor la aparatajul terminal
-efectuarea conexiunilor în tablouri electrice
-urmărirea și respectarea proiectului din punct de vedere tehnic
-încadrarea în termenele de execuție
-verificarea calității lucrărilor efectuate de subantreprize și raportarea neconformităților către inginerulul responsabil

Beneficii:
Decont transport
Salariu direct proportional cu nivelul de cunostinte si implicare
Bonuri de masă
Lucrul într-o echipa tânăra și dinamica
Posibilitate de promovare
Posibilitate de deplasare pe perioade scurte/medii pe proiectele din afara tarii

! Se asigură cazare în București

Descrierea companiei

Companie de servicii pentru:
- instalații electrice
- instalații curenți slabi și sisteme de securitate
- instalații de automatizări

Companie tânăra, MHT Experience răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspundă nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul tânăr format din ingineri, proiectanţi şi arhitecți creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor, folosind pe lângă cele mai noi inovaţii în domeniu şi know-how-ul personalului.