ELECTRICIAN ÎNTREȚINERE - TIMIȘOARA

RESPONSABILITĂȚI:

  • Efectuează lucrările de remediere a defecțiunilor în cel mai scurt interval de timp posibil, respectând standardele de calitate, astfel încât impactul asupra calității producției să fie minim.
  • Aplică procedurile de intreținere preventivă și inspecție ale instalațiilor electrice și ale instrumentației, în conformitate cu instrucțiunile înscrise în dispozițiile de lucru, ;
  • Verifică, calibrează și întreține echipamentele electrice conform planificării și instrucțiunilor.
  • Efectuează intervențiile corective asupra instalațiilor electrice în conformitate cu planul de acțiune comunicat;
  • fectuează înregistrări în fișele de monitorizare și/ sau baze de date.
  • Exploatează instalațiile electrice de joasă tensiune.

CERINȚE:

  • Studii medii de specialitate – liceu profil electric/electrotehnic/electronic;
  • Experiență în domeniu – minimum 3 ani;
  • Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;
  • Cunostințe medii de electronică, automatizări industriale – constituie avantaj;
  • Capacitate de adaptare rapidă la solicitarile specifice postului, dinamic, atent la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi/tură continuă
  • Bune abilități de comunicare.

PACHET OFERIT:

  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • servicii medicale suplimentare, asigurare medicala, de viata si invaliditate;
  • salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de dperformanță și competențe;
  • bonus de performanță după a doua lună de angajare;
  • primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
  • ore suplimentare plătite dublu;
  • ore de noapte plătite cu spor de 25%;
  • spor de tura continua de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
  • tichete de masă în valoare de 20 lei/zi lucrată;
  • tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
  • bonusuri pentru evenimente în familie;
  • cotă de bere lunară.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ursus Breweries locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?