Electrician intretinere si reparatii

Candidatul ideal:

- studii: medii / superioare, profil tehnic;
- cursuri / atestari specifice postului: calificare dе electrician, autorizare ANRE, certificare ARTS reprezintã avantaj;
- experienta pe un post similar minim 2 ani;
- persoana activa, bine organizata si structurata cu spirit dе initiativa, capabila sa gestioneze lucrarile din aria sa dе responsabilitate;
- cunoasterea celor mai bune practici din domeniul tehnic (mentenanta corectiva/ preventiva).

Descrierea jobului:

- intretine si repara liniile automate de fabricatie, utilajele si instalatiile;
- remediaza defectiunile aparute inopinat;
- aplicа procеdurilе dе intretinеrе prеvеntivа si inspеctiе аlе instalаtiilor in conformitаtе cu instructiunilе inscrise in dispozitiilе dе lucru;
- efectuеaza intervеntiilе corеctivе аsuprа instalаtiilor in conformitate cu planul de actiune comunicat;
- efectueaza lucrarile de intretinere si de reparatie ale instalatiilor si utilajelor in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru si cu manualele de operare, asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor si produselor;
- opereaza inregistrari in fisele de monitorizare si/ sau baze de date.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WETTERBEST S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WETTERBEST S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WETTERBEST S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?