Electrician intretinere si reparatii (mentenanta)

Candidatul ideal:

- Studii medii sau scoala profesionala;

- Calificari: electrician/mecanic (atesat ANRE prezinta avantaj);

- experienta relevanta de lucru ca electrician/mecanic de intretinere utilaje de productie

- Carnet dе conducere categoria B;

Descrierea jobului

- lucrari de intretinere/mentenanta a echipamentelor/instalatiilor;

- executarea lucrarilor de instalatii electrice;

- efectuarea interventiilor de urgenta;

Beneficii:

- pachet salarial motivant

- tichete de masa

- dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si dinamica

Descrierea companiei

Compania Necri San activeaza pe piata din Romania de peste 25 de ani, in domeniul productiei de oua. Producem oua sub brandul Regalina si Gustini, pe care le distribuim in marile lanturi de magazine.

In ultimii anii compania a  cunoscut o dezvoltare constanta extinzandu-se atat prin noi capacitati de productie cat si prin retehnologizare.

Conducerea companiei este formata dintr-o echipa tanara, dinamica, inovatoare, orientata spre respectul fata de oameni si mediu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NECRI SAN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NECRI SAN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NECRI SAN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?