Electrician intretinere si reparatii

Suntem o companie multinationala care activeaza in domeniul injectiei de mase plastice. Cautam in momentul de fata personal pentru postul de Electrician intretinere si reparatii.

Candidatul ideal:

  • Studii medii (liceale, profesionale) in domeniul tehnic
  • Disponibilitate pentru lucrul in schimburi;
  • Experienta profesionala anterioara in domeniul mentenanta  (experienta in zona de productie,utilaje - constituie avantaj)

Responsabilitati:

  • Asigurarea bunei functionari a tuturor echipamentelor, utilajelor, tablourilor electrice de comanda si distributie si a instalatiilor auxiliare;
  • Interventii in depanarea utilajelor / echipamentelor, inlocuirea componentelor defecte, readucerea ehipamentului defect in stare de functionare si colaborarea cu mecanicii de intretinere;
  • Informari privind starea utilajelor si stabilirea necesarului de piese de schimb utile

Beneficii:

    • Pachet salarial motivant, negociat in baza interviului
    • Tichete de masa
    • Spor de noapte si plata orelor suplimentare
    • Transport gratuit
    • Instruiri periodice si posibilitatea de avansare
    • Mediu de lucru placut, profesionist si dinamic

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Farplas&Smart Solutions pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Farplas&Smart Solutions pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are Farplas&Smart Solutions locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?