ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII

Cerinte :

- Studii  de specialitate

- Experienta in mentenanta instalatii electrice si automatizari
- Cunostinte solide in depanare utilaje industriale
- Experienta in automatizari industriale si in intretinerea utilajelor cu comanda numerica
- Persoana serioasa, dinamica, responsabila, disciplinat profesional

- Permis de conducere categ. B

Responsabilitati :

- Asigura buna functionare a utilajelor si echipamentelor
- Realizeaza activitati de intretinere, reparatii planificate si accidentale ale masinilor, utilajelor si instalatiilor pentru asigurarea functionarii lor normale si continuu
- Citeste si interpreteaza scheme electrice
- Respecta instructiunile de intretinere si reparatii primite

Beneficii :

- Salariu motivant si competitiv
- Bonuri de masa si transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DEKO RAME SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DEKO RAME SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DEKO RAME SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?