Electrician mentenanță

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul electric-mentenanță.
Loc de desfasurare al activitatii: Suceava
Post vacant: Electrician mentenanță

Candidatul ideal:

- Calificare de electrician, electromecanic, electronist sau similar;
- Experienta pe o pozitie similară;
- Autorizatia ANRE reprezinta un avantaj.
- Cunoștințe necesare executării lucrărilor electrice specifice;
- Persoana dinamică, perseverentă, motivată, serioasă, cu abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Capacitate de organizare și prioritizare.

Responsabilitatile jobului:
- Efectuează turul zilnic al locațiilor pentru identificarea deficiențelor și ia măsuri pentru remedierea lor;
- Verifică tablourile generale și toate tablourile de distribuție de pe fiecare nivel;
- Realizează lucrări de exploatare, întreținere preventivă revizii si reparatii echipamente, posture, transformare joasă tensiune, instalații iluminat, instalații central termice;
- Participă activ la orice acțiune din cadrul societății care necesită cunoștințele tehnice pe care le posedă;
- Răspunde de eficiența și calitatea lucrărilor efectuate la termenele limită;
- Menține în bună stare aparatura pe care o utilizează.

Noi îți oferim:
- O echipă primitoare și dinamică;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Stabilitate;
- Pachetul salarial va fi negociat la interviu și va fi corelat cu performanța.

Așteptăm CV-ul dumneavoastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. BETTY ICE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. BETTY ICE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. BETTY ICE S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?