Confidential

Electrician mentenanta si instalator ( Bucuresti )

  • Confidential

Firma specializata in servicii de mentenanta cauta un electrician si un instalator cu experienta.

Candidatul ideal:

- Studii medii sau scoala profesionala
- Calificari: electrician/instalator
- Cunostinte dе frigotehnie – reprezinta avantaj
- Experienta dе lucru in domeniul electric, instalatiilor sanitare dе minim 1 an
- Capacitati dе citire si interpretare ale schemelor electrice in cazul electricianului
- Carnet dе conducere categoria B prezinta avantaj (se ofera masina de serviciu)

Candidatii ideali trebuie sa fie persoane responsabile, serioase, cu o atentie distributiva in timpul programului dе lucru si capabili dе lucru in echipa.

Descrierea jobului:

Sarcini si atributii:

Electrician intretinere si reparatii:
- Executarea lucrarilor de instalatii electrice la terti (clientii societatii: cladiri de birouri, centre comerciale, mall-uri )
- Lucrari de intretinere si revizii la clienti
- Efectuarea interventiilor de urgenta la clienti, in cazul aparitiei unui defect

Instalator:
Executarea lucrarilor de instalatii sanitare la terti (clientii societatii: cladiri de birouri, centre comerciale, mall-uri )

Benеficii:
SalаriuRON in functie dе еxperientа
+ Mаsinа dе serviciu
+ Orе suplimеntаrе plаtitе + ture de noaptе(doar ocazional) + diurna pentru deplasari
+ Prime de Paste si de Craciun

Programul de lucru:
- Se lucreza de luni pana vineri: 8h/zi ( 7:30 – 16:00 )
- Se fac ore suplimentare platite suplimentar
- Ocazional se fac ture de noapte (platite suplimentar). A doua zi este libera si platia conform legislatiei in vigoare (pontat 8h)
- Deplasari 3-4 zile max/ luna (se deconteaza cazarea, se ofera diurna, orele suplimentare platite, daca este cazul)

IS Recruitment, companie specializata in selectie si recrutare de personal, cauta pentru clientul sau candidatii ideali pentru ocuparea posturilor de electrician mentenanta si instalator.
Clientul este o companie specializata in furnizarea de servicii de mentenanta la diverse obiective (magazine din Mall-uri, hale industriale, cladiri de birouri ).

Sediul angajatorului este in Bucuresti, sectorul, zona Drumul Intre Tarlale. Nu se lucreaza la sediul angajatorului, se pleaca direct la clientii societatii, de la inceputul programului

Vor fi contactati doar candidatii care indeplinesc cerintele postului.
Va multumim!