Engineeringservices1

Electrician

  • Engineeringservices1

Candidatul ideal

- Absolvent scoală profesională / liceu profil electric, automatizări;
- Experienţa în lucrări industriale, montaj, punere în funcţiune;
- Abilităţi de comunicare, relaţionare, lucru în echipă, serios, conştiincios, implicat şi dornic de perfecţionare.

Descrierea jobului

- Efectuarea reparațiilor și lucrărilor de mentenanță pentru echipamentele și componentele electrice și electromecanice;
- Efectuarea reviziilor dispozitivelor și echipamentelor electrice;
- Realizarea dispozitivelor și accesoriilor pentru mașini, conform specificațiilor/ cerințelor tehnice;
- Efectuarea lucrărilor și reparaţiilor privind instalațiile electrice şi electomecanice existente;
- Participarea la procesul de instalare a utilajelor și echipamentelor noi, conform standardelor companiei;
- Ţinerea în evidenţă a reparaţiilor efectuate şi a consumului de piese de schimb;
- Participarea activă la executia sistemelor de automatizari(tablouri electrice) sisteme de actionare si accesoriilor tehnice pentru maşini unelte si sistemelor industriale.
Beneficii:
- Salariu atractiv + tichete de masă;
-Bonificatii;
-Atmosfera de lucru placuta;
- Bonusuri in functie de performanţă.
Descrierea companiei
Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza ELECTRICIENI cu experienta.
*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Engineeringservices1 pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Engineeringservices1 pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Engineeringservices1 locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?