Electrician productie VITAN

Descrierea clientului

Adecco Resurse Umane recruteaza electrician, in zona VITAN, pentru clientul sau, o companie din Norvegia care activează în domeniile: bunuri de consum.

Responsabilitati

  • Executa actiuni de intretinere preventiva si de reparatii / reglaje respectand tehnologiile recomandate;
  • Executa activitatile prevazute de graficele de verificari;
  • Intervine in cel mai scurt timp posibil in cazul intreruperii / opririi liniei de productie si actioneaza cat mai eficient pentru a minimiza pierderile de orice fel;
  • Repune in parametrii de siguranta linia de productie si utilajele aferente sectiei unde actioneaza;
  • Se asigura inainte de inceperea lucrarilor ca are necesarul pieselor de schimb si a materialelor specifice liniei de productie si executa lucrarile in timpul programat;
  • Efectueaza lucrari de reparatii si revizii la tablourile si motoarele electrice din sectiile de productie.
  • Intretine/modifica instalatia electrica din fabrica
  • Participa la instalarea de noi echipamente de productie si la montarea de noi trasee electrice corespunzatoare automatizarilor efectuate.

Profilul candidatului

  • Studii cu profil tehnic (electric, electrotehnic, electronic, automatizari etc.);
  • Experienta in reparatii utillaje / linie de productie industriala (senzori, contactori, invertoare);
  • Cunostinte generale despre automatizari industriale; citirea schemelor electrice

Beneficii

  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa: 20 lei/tichet
  • Prima vacanta, de Paste si Craciun
  • Zile de CO intre 21-27 in functie de vechimea totala in munca
  • Contract pe perioada nedeterminata

Locație: VITAN

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?