Electrician Retele Electrice - LEA

Cautam colegi pentru departamentul de Lucrari electrice.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este persoana cu calitati si deprinderi in meseria de electrician retele electrice, responsabil, serios, punctual, organizat, cu o integritate fizica si psihica foarte buna, avand cunostinte si experienta in instalatiile electrice.

Descrierea jobului

Monteaza trasee de cablu;
Pozeaza cablurile si conductoarele, experienta in executie de lucrari electrice aeriene- LEA 110 kV (lucru la inaltime)
Realizeaza conexiunea cablurilor si conductoarelor electrice de joasa, medie si inalta tensiune;
Monteaza instalatii electrice aferente echipamentelor ;
Monteaza tablouri electrice de distributie;
Monteaza corpuri de iluminat si aparataje;
Realizeaza instalatia de paratrasnet si priza de pamant;
Disponibilitate la deplasari pe santierele unde societatea are lucrari;
Studii: scoala profesionala / liceu de specialitate;
Autorizare ANRE - constituie un avantaj;
Permis conducere - categoria B

Va oferim:

Salariu motivant in functie de propriile performante;
Cazare;
Tichete de masa;
Siguranta locului de munca;
Posibilitate de formare profesionala.

Abia asteptam sa va cunoastem!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROPRECIZIA A.G. SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROPRECIZIA A.G. SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROPRECIZIA A.G. SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?