Electrician si instalator sanitar si incendiu

Cerinte

Absolvent studii tehnice
Experienta de electrician de cel putin doi ani
Abilitate de a lucra cu unelte specifice: scari, schele, aparate de masura si control, masina de gaurit, echipamente de protectie etc

Principalele responsabilitati Instalator:

1. Raspunde de buna functionare a instalatiilor ce deservesc hotelul ;
2. Efectueaza lucrari uzuale de intretinere ;
3. Reparatii urgente (fise de interventie) ;
4. Asigurarea intretinerii preventive a echipamentelor si instalatiilor din din hotel, vizeaza fisele de lucru ;
5. Responsabil cu lucrarile de intretinere preventiva;
6. Responsabil cu conservarea si intretinerea mobilierului din hotel;
7. Raspunde de buna functionare a instaltiilor din bucatarie.
Asigurarea asistentei permanente, repararea si reconditionarea subansamblelor si echipamentelor in caz de avarie;
Asigura exploatarea si buna functionare a instalatiilor sanitare din toata gama din dotarea hotelului (apa, canal, gaz, ventilatie,etc.).

Responsabilitati Electrician:

ă, repară şi întreţine instalatiile electrice
2. Verifica buna functionare a grupului de pompare, centralei termice, centralei de frig din punct de vedere electric
3. Execută instalaţii electrice
4. Înlocuieşte lămpi de iluminat
5. Pastreaza control asupra tablourilor de distributie din toate zonele hotelului, se asigura de existenta schemelor electrice, curatenia si securizarea lor

Oferim:
- Salariu atractiv - Salariu net: 3000 RON
- Contract de munca perioada nedeterminata
- Seriozitate

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC.PARTHIS.SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC.PARTHIS.SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC.PARTHIS.SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?