Electrician tablotier

Candidatul ideal

Firma producatoare de echipamente electrice angajeaza pe baza de contract de munca nedeterminat Electrician Tablotier.

Se cer:
-experienta, minim 2 ani
-buna cunoastere si interpretare a schemelor electrice
-permis conducere(optional)
-cunostinte utilizare PC
-cunostinte programare PLC reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- instalatii electrice si automatizari industriale
-cablaje motoare termice
- punere in functiune

Cerinte
- experienta minim 3 ani
- studii de specialitate
- permis de conducere B
- cunostinte programare PLC reprezinta un atu

Oferta (bonusuri, beneficii):

Recompensa financiara proportional cu efortul depus
Instruire tehnica de specialitate
Tichete cadou
Tichete vacanta
Prime trimestriale

Descrierea companiei

Firma specializata in domeniul de siguranta in alimentarea cu energie electrica, producatornbsp;si distribuitor de grupuri electrogene, UPS-uri si stabilizatoare de tensiune.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MARRO ELECTRIC SYSTEMS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MARRO ELECTRIC SYSTEMS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MARRO ELECTRIC SYSTEMS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?