Electrician uzinare tablouri electrice

Chorus este o companie de solutii electrice complete pentru tehnologii energetice si de automatizari, cu o vasta experienta in domeniu si intentii generoase de viitor.

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care sa te dezvolti atat profesional cat si personal, aplica pentru acest job si poti fi alaturi de noi!

Responsabilitati:
Executa tablouri electrice.
Alte atributii conform fisei post.

Cerinte:
Absolvent studii profil electric sau electrotehnic.
Experienta in domeniul tablourilor electrice constituie un avantaj.
Asumarea responsabilitatilor profesionale.
Persoana dinamica, sociabila, spirit de echipa.

Beneficii oferite:
Pachet salarial foarte atractiv. cu bonusuri lunare.
Mediu de lucru competitiv.
Acces usor de la statia de metrou Straulesti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CHORUS M AND D SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?