logo-color-bg-transparent-RGB

COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS este o companie mica cu un nume mare in domeniul infrastructurii aeroportuare.

Cerinte:

  • Sa stie sa inlocuiasca, sa repare circuite electrice, echipamente, instalatii,
  • Sa diagnosticheze si sa remedieze defectiunile constatate la instalatiile electrice si utilaje/aparate electrice
  • Sa efectueze lucrari de intretinere a acestora si sa creeze si sa verifice circuite electrice.
  • Limbile straine: Engleza si/sau Franceza prezinta un atu.
  • Disponibilitate la deplasari in tara
  • Permis de conducere categ. B

Responsabilitati:

  • sa planifice, organizeze si sa raporteze activitatile de intretinere a instalatiilor electrice
  • sa realizeze inspectia pentru intretinerea instalatiilor si echipamentelor electrice
  • sa realizeze asamblarea, dezasamblarea utilajelor si depistarea defectiunilor;
  • sa realizeze efectuarea masuratorilor mecanice de precizie;
  • sa realizeze executarea prelucrarilor mecanice generale;
  • sa realizeze exploatarea si intretinerea masinilor
  • sa realizeze desenele de executie, citirea si intretinerea schitelor tehnice;

Se ofera salariu fix + bonus deplasari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?