ELECTROMECANIC / MECANIC

Descrierea companiei

Companie de distribuţie produse alimentare cu activitate la nivel naţional

Candidatul ideal

Cerinte:

- studii medii in profil electromecanic si/sau mecanic ;
- experienta in activitatea de productie pe profil electromecanic si/sau mecanic in exploatarea si intretinerea utilajelor ;
- meticulozitate;
- rezistenta la efort prelungit;
- capacitate de analiza defect;
- capacitate de a lucra individual si in echipa;
-Disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic
- domiciliul stabil în Orăştie sau în localităţile învecinate.

Descrierea jobului

Se oferă:
- pachet salarial motivant
- se decontează transportul

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LABORATOARELE FARES BIOVITAL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LABORATOARELE FARES BIOVITAL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LABORATOARELE FARES BIOVITAL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?