Electromecanic intretinere utilaje fabrica

nespecificat

Candidatul ideal

Experienta in activitatea de intretinere si reparatii utilaje si masini industriale;
Disponibilitate de a lucra in schimburi;
Studii: minim scoala profesionala, calificare meseria de electrician intretinere, mecanic intretinere sau electromecanic intretinere;
Cunoaste si citeste in mod corect desenele de ansamblu si de executie pentru componentele masinilor electrice si utilajelor dinamice.

Descrierea jobului

Asigura buna functionare a utilajelor si echipamentelor;
Verifica starea functionala a mijloacelor de productie si previne aparitia defectiunilor;
Identifica eventuale motive ale defectiunilor echipamentelor si utilajelor;
Remediaza si elimina defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor / liniilor destinate, asigurand interventile in timp util;
Este responsabil de notarea in fise a tuturor operatiilor executate;
Participa la procesul de instalare si punere in functiune a utilajelor si echipamentelor noi;
Instruieste operatorii din sectia de productie privind intretinerea minimala necesara pentru buna functionare a echipamentelor;
Propune si realizeaza imbunatatiri ale echipamentelor.

Oferim pachet salarial complex, format din:
- Salariu peste medie
- Tichete de masa
- Sporuri
- Bonusuri de eficienta
- Prime
- Transport
- Asigurare medicala privata
- Loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Companie recunoscuta in domeniul fabricarii de contoare.