Electromecanic macarale

Electromecanic utilaje (macarale PALFINGER SI HIAB)

Descrierea jobului:

Activitatea de baza este de reparatii stivuitoare si alte utilaje de ridicat

Responsabilitatea tehnicianului este de a repara corect utilajul defect

Activitatea se desfasoara atat in cadrul atelierului cat si la sediul clientilor

Deplasarea la sediul clientilor de face cu masina de service echipata corespunzator , pusa la dispozitia tehnicianului

Candidatul ideal:

Calificare in meseria de electromecanic si componente hidraulice sau instalatii hidraulice

Persoana harnica,dinamica,bun cunoscator al utilajelor

Capacitate de analiza tehnica

Cunostiinte generale de electromecanica

Cunoașterea limbii engleze nivel mediu este un avantaj

Adaptabilitate la lucrul in echipa

Disponibilitate de a invata lucruri noi

Permis auto categoria B

Seriozitate si profesionalism

Beneficiile postului:

Se acordă salariu motivant

Program lucru: luni -vineri

Loc de munca într-o companie in continua dezvoltare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REBTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REBTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REBTIC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?