Electromecanic Productie Campia-Turzii

Candidatul ideal

Progressive Hr angajeaza pentru clientul sau , o importanta companie de productie din Campia-Turzii, un electromecanic parte dintr-o echipa profesionista.

Avantaj Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
Cunostinte de electricam,
Avantaj cunostinte senzoristica, pneumatica, mecanica.
Capacitate de lucru in echipa;
Experienta pe un post de tehnician mentenanta (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician, mecatronist);
Disponibilitate de lucru in schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
Efectueaza mentenanta preventiva la echipamente;
Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

Beneficii:

Tichete de masa 15 lei/zi;
Prima de vacanta;
Prima de sarbatori;
Bonus anual;
Transport gratuit;
Bonus de performanta lunar;
Oportunitati de dezvoltare profesionala.
Asigurare Medicala Privata;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Progressive HR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Progressive HR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Progressive HR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?