Electromecanic Productie

Progressive Hr angajeaza pentru clientul sau , companie de productie din Campia-Turzii, un electromecanic parte dintr-o echipa profesionista.

Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica.
Capacitate de lucru in echipa;
Experienta pe un post de tehnician mentenanta (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician, mecatronist);
Disponibilitate de lucru in schimburi.

Responsabilitati:

Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
Efectueaza mentenanta preventiva la echipamente;
Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

Beneficii:

Tichete de masa 15 lei/zi;
Prima de vacanta;
Prima de sarbatori;
Bonus anual;
Transport gratuit;
Bonus de performanta lunar;
Oportunitati de dezvoltare profesionala.
Asigurare Medicala Privata;

We are a dedicated HR consulting practice that provides technical expertise across all aspects of Human Resource Management and Human Resource Development.

We see HR as a crucial part of any successful organisation. We believe that people really are the most important asset in any organisation and the role they play both internally and externally it is fundamental to its success.

Whether it is from the customer’s perspective or from the shareholder perspective, HR is the internal vehicle for ensuring that people and business are aligned, sharing a common focus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Progressive HR pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Progressive HR pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Progressive HR locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?