Electromecanic

Responsabilitati:

 Optimizarea activitatii de mentenanta, reducerea timpilor de asteptare si/ sau interventie, gestionare si monitorizare obiective pentru Departamentul Mentenanta.

Identifica echipamentele si componentele defecte in vederea remedierii, inlocuieste/ repara echipamentul electric defect.

Stabileste necesitatea reparatiei in functie de starea tehnica a instalatiei electrice si executa atat reparatii curente, cat si reparatii capitale, ce presupun demontarea complete a instalatiei.

Participa la revizii si lucrari de mentenanta preventiva.

Cerinte:

Studii medii de specialitate.

Cunostinte Office.

Cunoasterea limbii engleza/ germana reprezinta un avantaj.

Oferta:

Pachet salarial atractiv.

Tichete de masa.

Prima de Craciun si de Paste.

Servicii medicale gratuite.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HARTING ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HARTING ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?