Electromecanic - Sibiu

Candidatul ideal :

  • Absolvent studii medii sau universitare de specialitate – retele electrice si automatizari;
  • Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;
  • Cunostinte tehnice de specialitate si experienta minim 2 ani in domeniu, experienta in intretinerea benzilor semiautomate constituie avantaj;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat, avantaj cunoasterea limbii germane;
  • Abilitati operare PC: pachet Office - nivel mediu/avansat;
  • Atent la detalii si bun organizator;
  • Spirit de echipa dezvoltat.

Descriere jobului – responsabilitati :

  • Realizeaza mentenanta si mentine curatenia permanenta a liniei semiautomate instalate in depozitul farmaceutic regional ;
  • Isi insuseste, respecta indicatiile de functionare si se informeaza continuu despre functionarea liniei semiautomate;
  • Intervine ori de cate ori este necesar pentru remedierea disfunctionalitatilor;
  • Participa la instalarea noilor componente si a pieselor de schimb;
  • Tine evidenta consumabilelor si este responsabil pentru asigurarea nivelului optim de stoc al acestora;
  • Sesizeaza defectiuni sau vicii ale echipamentelor, participa la actiuni de reparare sau mutare a echipamentelor si supravegheaza, atunci cand e cazul, lucrarile efectuate de diversi furnizori.

Iti oferim - beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa;
  • Card de reducere in farmaciile din grup;
  • Pachet de servicii medicale;
  • Oferte speciale de la partenerii companiei ;
  • Programe de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei:

Cu peste 25 de ani de experienţă în piaţă, A&D Pharma, parte a Group, este unul dintre cele mai mari şi dinamice grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuţie şi retail. Prin intermediul fundaţiei din grup – Fundaţia Sensiblu, A&D Pharma Group dezvoltă şi susţine programe de responsabilitate socială.

Astăzi, A&D Pharma operează prin trei linii de business în România:

Mediplus – unul dintre liderii de piaţă în domeniul distribuţiei de produse farmaceutice;

Sensiblu şi – lanţuri naţionale de farmacii moderne.

Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Mai multe informaţii pe:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?