Electronist in domeniul telecomunicatiilor

Salar brut
400 - 800 €

OnlineShop SRL angajeaza persoane motivate si responsabile pentru functia de Inginer Electronist.

(Trebuie doar sa ai studii superioare si sa vrei sa inveti, stim ca tinerii astazi nu au experienta, se cere doar chef de treaba si dorinta de a invata.)

Atentie - aplicati doar daca locuiti deja in Piatra Neamt sau Roman, Targul Frumos, Falticeni, Targu Neamt, Pacani sau localitatile din zona, sau intentionati sa va mutati aici. (noi va ajutam sa o faceti!!!)

Angajam si tineri absolventi de facultate!!!

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Capacitati apreciate:

- Comunicativ, responsabil, capabil sa gaseasca solutii, deschis provocarilor si dornic sa invete lucruri noi; - abilitati de comunicare bune si usurinta in lucru in echipa.

- Stabil, dorinta de colaborare pe termen lung

- Riguros

- Sa aiba atitudinea potrivita: un spirit viu, analitic, sa vrea sa gaseasca solutii la probleme noi, sa fie corect cu el insusi, cu colegii si cu sefii sai.

- Sa poata tine pasul cu noile tehnologii si tendinte in domeniu

CANDIDATUL IDEAL pentru postul de Inginer Electronist

- Absolvent de studii superioare de profil prezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu;

- Cunostinte solide electronica;

- Studii superioare finalizate, specializarea ELECTRONIST/AUTOMATICA;

- Cunostinte despre statii radio emisie receptie reprezinta avantaj;

- Experienta in domeniu prezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu Cunostinte solide de utilizare PC;

- Disponibilitate pentru deplasari in tara si in afara acestei

Nu se cere experienta, doar proba practica, angajam si tineri absolventi, Facultatea de Automatică și Calculatoare, electronica, automatica sau orice alta facultate.

Oferta (bonusuri, beneficii)
Daca candidatul va fi admis firma il va sprijini pt. a procura o locuinta in Piatra Neamt.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ONLINESHOP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ONLINESHOP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ONLINESHOP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?