Paula Vasilica

Electronist productie publicitara

  • Paula Vasilica
Salariu
808 EUR

BD LEMNTECH oferă oportunitatea de a te alatura echipei sale de profesioniști. Postul oferit: electronist productie publicitara
Firma este localizata in Popesti Leordeni jud. Ilfov
Suntem unul dintre cei mai importanti producatori de mobilier comercial si productie publicitara din Sud Estul Europei. Oamenii care fac parte din echipa noastra sunt uniti de valori precum seriozitate, caracter, integritate.
Candidatul ideal:
-are o experienta de cel putin 24 luni in electronica productie publicitara, in special realizarea anumitor ansambluri specifice productiei publicitare (iluminare LED, automatizari, senzori etc)
-seriozitate, responsabilitate si corectitudine, atentie la detalii
-activ, optimist si jucator de echipa
Responsabilitati:
- montarea modulelor si benzii LED si efectuarea legaturilor electrice
- identificarea de solutii tehnice pentru realizarea unor ansambluri electronice (in special iluminarea cu senzori prezenta, anumite automatizari miscare)
- foloseste uneltele si echipamentele puse la dispozitie
Avantaje ale candidatului:
- Cunoaste elemente de electronica industriala si poate asigura service pentru componente electronice/electrice din fabrica
Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Program Luni-Vineri 8-17 (pauza de masa 30 min si pauze de 10 min la fiecare 2 ore lucrate). La cerere, programul poate fi flexibil
- Salariu 2800-4000 lei
- In situatiile in care se impune efectuarea de ore suplimentare, acestea vor fi platite

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Paula Vasilica pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Paula Vasilica pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Paula Vasilica locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?