Candidatul ideal se va simți confortabil cu crearea unui plan de inginerie pentru dezvoltarea terenului pe baza calculelor lor și a oricăror cercetări efectuate. Ar trebui să aibă experiență cu AutoCAD și să poată utiliza abilități puternice de proiectare pentru a crea suporturi vizuale. Utilizând abilități puternice de organizare și comunicare, acest candidat va avea și capacitatea de a executa un proiect pe baza criteriilor prezentate.

Responsabilitati
  • Lucrați îndeaproape cu managerii de proiect pentru a stabili termenele și design-urile proiectului
  • Elaborați diagrame și suporturi vizuale și pregătiți specificațiile de proiectare
  • Executarea proiectului pe baza criteriilor prezentate

Calificări

  • Licenta in Inginerie Civila
  • 1 - 3 ani de experiență în inginerie civilă în ceea ce privește proiectarea site-ului, dezvoltarea terenului și autorizarea utilizării terenului
  • Experiență cu AutoCAD
  • Abilități puternice de organizare, analitică, comunicare și abilități de proiectare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Terwa Construction Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Terwa Construction Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Terwa Construction Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?