Engineering Fresh Graduate

Cerințe esențiale

  • Gradul universitar tehnic - De preferat Inginerie Mecanica;
  • Persoana analitica, foarte bine organizata;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Context statistic – avantaj;
  • Bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office;
  • Nivel de engleză – avansat.
  • Contract pe termen fix

Principalele sarcini și responsabilități

  • Participă la activități de formare definite și completează criteriile de validare a acestuia;
  • Participă la instruire pe activități de muncă. Urmează cu strictețe instrucțiunile Mentorului;
  • Finalizează sarcinile alocate conform cerințelor și în timpul alocat;
  • Participă la rutinele zilnice solicitate de mentorul/inginerul de calitate;
  • Lucrează îndeaproape cu inginerii de calitate și îi sprijină în activități;
  • Participă la activități de rezolvare a problemelor.

Beneficii

  • Pachet medical premium
  • Bonus anual
  • Antrenamente de dezvoltare a abilităților (limbi străine, tehnice, soft)
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou (Paște, 1 iunie, Crăciun și de ziua angajatului);
  • Transport gratuit cu autobuzul companiei
  • Alte beneficii (Bookster, 7 card, diverse reduceri, etc);

Salariu numai pentru uz intern

Condiții globale de utilizare și Declarație de confidențialitate

Citiți cu atenție Politica de confidențialitate BorgWarner înainte de a utiliza acest site web. Capacitatea dumneavoastră de a accesa și utiliza acest site web și de a aplica pentru un loc de muncă la BorgWarner este condiționată de acceptarea și respectarea acestor termeni.

Vă rugăm să accesați documentul legat făcând clic aici, selectați zona geografică în care aplicați pentru angajare și examinați. Înainte de a trimite cererea, vi se va cere să confirmați acordul cu termenii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BorgWarner pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BorgWarner pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BorgWarner locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?