Responsabilitati

· Dezvoltarea arhitecturii de baze de date relaționale logice și fizice

· Tehnologii: Informatica PowerCenter, Standard SQL & PL/SQL, scripting AIX

· Metodologii: Agile

· Cunoștințe DB: Oracle, Informix, MySQL, PostGreSQL

· Cunoașterea administrării platformei PowerCenter ar fi un plus

· Cunoașterea altor produse Informatica (Datamasking, Data Quality, Master Data management) ar constitui un plus

Cerințe:

· Studii tehnice (absolvent)

· Experiență de minim 3 ani în dezvoltarea fluxurilor de integrare a datelor

· Experienta de minim 3 ani in proiecte IT

· Bune abilități de comunicare

· Abilitatea de a lucra în echipă, acționând proactiv

· Nivel bun de engleză

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BRD - Groupe Societe Generale pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BRD - Groupe Societe Generale pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BRD - Groupe Societe Generale locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?