Evaluator Amanet - Vanzari

Cerinte:

- cautam personal INTEGRU, AMBITIOS si cu dorinta de a se PERFECTIONA si evolua.
– persoană pasionată, la curent cu ultimele tehnologii legate de produsele electronice și alte gadgeturi.
– familiarizat cu sistemele de operare Android, iOS, Windows;
– aptitudini de testare; ( cunostintele testare AUR si AUTO sunt un plus, dar nu sunt conditii obligatorii )
– abilităţi de comunicare și vânzare

Responsabilitati:
- evalueaza starea produselor aduse de clienti;
- identifica eventualele probleme tehnice ale produselor;
- consiliaza clientii in alegerea produselor de la vanzare;
- adăugare bijuterii si electronice pe site-ul propriu şi promovare pe site-urile de profil - platforme social, olx etc. ( cunostinte legate de VANZARI ONLINE respectiv derulare de campanii de promovare sponsorizate in mediul online sunt considerate un plus ).

Beneficii
- program flexibil;
- salariu atractiv;
- mediu placut de munca, echipa tanara
- posibilitate avansare- management local/regional.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Lucky Gold Cyra pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Lucky Gold Cyra pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Lucky Gold Cyra locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?