Evaluator senior atestat ANEVAR

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

  • Se deplaseaza la obiective in vederea inspectarii acestora;
  • Evalueaza bunurile propuse si intocmeste “Raport de evaluare”/ “Nota de opinie evaluator” in concordanta cu Standardele de Evaluare;
  • Verifica rapoartele de evaluare intocmite de evaluatori externi;
  • Prospecteaza piata si actualizeaza informatia referitoare la valoarea bunurilor mobiliare si imobiliare;

CERINTE:

  • Membru titular ANEVAR, specializarea EPI si/sau EBM - cerinta obligatorie
  • Studii superioare tehnice sau economice;
  • Experienta profesionala preferabil minim 3 an intr-o pozitie similara;
  • Abilitati de negociere si comunicare;
  • Disponibilitate de munca pe teren;
  • Dorinţă de învăţare şi perfecţionare continuă;
  • Capacitate de sinteză şi analiză;
  • Atitudine corecta si prietenoasa fata de client;
  • Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;
  • Permis auto obligatoriu categoria B.

OFERTA SI BENEFICII:

  • Telefon serviciu;
  • Salariu motivant si bonusuri in functie de performante;
  • Echipă dinamică;
  • Posibilitatea îmbunătăţirii performanţelor profesionale;
  • Posbilitati de avansare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TNP GLOBAL &PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TNP GLOBAL &PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TNP GLOBAL &PARTNERS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?