Executive Assistant

Manpower recrutează un Asistent Executiv pentru clientul nostru, un jucător important în industria auto.

Calificări preferate

• Diploma universitară;

• Cel puțin 3 ani de experiență relevantă pe o poziție similară;

• Experiență anterioară de muncă într-un mediu de lucru dinamic;

• Experiență în supravegherea bugetelor și a cheltuielilor;

• Cunoștințe demonstrate de economie de bază, bugetare, financiare și juridice;

Abilități și abilități

• Cunostinte operare PC, pachet MS Office (Word, Excel, Power Point) - nivel avansat;

• Gândire analitică și abilități de a elabora analize pe baza informațiilor furnizate;

• Limba engleza scris si vorbit - nivel avansat;

• Excelente abilități de comunicare cu toate nivelurile manageriale ale companiei;

• Abilități de planificare, organizare și prioritizare a activităților;

• Permis de conducere Cat. B - nu este obligatoriu, dar ar constitui un avantaj;

• Capacitatea de a respecta termenele limită;

• Bune abilități de gestionare a timpului și de rezolvare a problemelor;

• Nivel ridicat de confidențialitate;

• Dispus să călătorească.

Responsabilitati

• Urmează ordinea de zi a Directorului Uzina;

• Mentine o legatura permanenta intre Directorul Uzina si celelalte departamente;

• Gestionează documentele de interes general pentru Companie;

• Proiectează și redactează documente, prezentări și rapoarte de management;

• Actualizează baza de date internă a documentelor;

• Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de conducere.

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv;
  • Rute de transport;
  • Capacitatea de a dezvolta o cariera multinationala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Manpower Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Manpower Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Manpower Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?