Experienced Software Engineer (m/f/d) for C++ Automotive Applications and Functions

RESPONSABILITĂȚIILE DVS

  • Dezvoltare de software pentru domeniile auto cheie infotainment, computer vision, asistarea șoferului și conducerea autonomă.
  • Proiectați concepte noi de software și consolidați-le cu arhitecții software și partenerii de dezvoltare.
  • Implementarea software-ului în colaborare agilă cu echipa dumneavoastră de dezvoltare.
  • Proiectați și efectuați teste software manuale și automate.
  • Participare proactivă la optimizarea codului și depanarea.
  • Estimați sarcini complexe și defalcați-le.

PROFILUL TAU

  • Diplomă universitară în informatică, telecomunicații, inginerie electrică sau o diplomă similară.
  • Experienta in programare cu aplicatii complexe cu C++.
  • Experienta in programare in C, C#, Java, JavaScript sau Python este considerata un avantaj.
  • Experiența în programarea aplicațiilor independente sau a funcționalității platformei este considerată un avantaj.
  • Interesul și cunoștințele pentru domeniul auto sunt considerate un avantaj.
  • Cunoștințe în gestionarea platformelor de control al versiunilor și de integrare continuă (Git/Jenkins).
  • Este de dorit prima experiență în dezvoltarea agilă de software auto.
  • Abilitatea de a rezolva sarcini provocatoare în mod analitic și independent.
  • Comunicare foarte bună în limba engleză scris și vorbit.

BENEFICIILE DVS

  • Proiecte interesante
  • Program de lucru flexibil
  • Academia de Inginerie ARRK
  • Sfera creativă
  • Fructe gratuite
  • Atmosfera de lucru placuta

A LUA LEGATURA

Alina Monica Suvei Sabau

[email protected]

+40 (0) 364 434 – 463

ARRK Engineering face parte din grupul internațional ARRK și este specializată în toate serviciile legate de dezvoltarea de produse. În cadrul Grupului ARRK implementăm dezvoltarea de produse de la inginerie virtuală la prototipuri și producție de volum redus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ARRK Research & Development SRL Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ARRK Research & Development SRL Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?