Expert achizitii publice

Candidatul ideal

Spiritul de observație, atenția la detalii și buna organizare sunt trăsăturile-cheie care ne dorim să îl definească pe noul nostru coleg(a).

 Ne dorim o persoana flexibila, energica si pozitiva;

Cerinte:

Cunoașterea legislației naționale în vigoare în domeniul achizițiilor publice;

Elaborare documentație completă pentru licitații organizate (documente de calificare + ofertă tehnică + ofertă financiară,eligibilitate,acorduri de asociere,etc).

Deținerea unui certificat de expert achiziții publice – constituie avantaj;

Abilităţi de utilizare Office;

Urmarirea proiectelor de interes,analizarea acestora – eligibilitate;

Capacitate de organizare și prioritizare a activităților în scopul îndeplinirii unor sarcini multiple în termenele limită impuse;

Descrierea jobului

 Analizează și clarifică toate condițiile de participare și de depunere a ofertei la procedurile de achiziție;

 Elaborează integral documentația solicitată de autoritatea contractantă, în deplină concordanță cu solicitările înscrise în documentațiile de atribuire;

 Elaborează răspunsuri la solicitările de clarificări emise de autoritățile contractante;

 Întocmește, depune și urmărește eventualele contestații la documentațiile de atribuire sau la comunicările autorității contractante;

Va oferim

Salariu motivant in functie de propriile performante;
Tichete de masa;
Siguranta locului de munca;
Posibilitate de formare profesionala.

Transport de acasa la service si retur

Descrierea companiei

SC Electroprecizia A G este parte a grupului de firme localizat pe platforma industrială Electroprecizia din județul Braşov și îşi desfăşoară activitatea în domeniul construcţiilor civile şi industiale, inclusiv în domeniul proiectării, execuţiei și mentenanței instalațiilor electrice de curenți slabi și a instalaţiilor electrice în gama 0,4 kV ÷ 400 kV, a rețelelor și stațiilor electrice de transformare și distribuție din sistemul energetic național.

Suntem certificați ANRE ca furnizor de Servicii în Rețele Electrice 0,4 kV ÷ 400 kV (LEA și LES) și avem implementat un Sistem Integrat de Management al Calităţii, Mediului, Sănătăţii şi Securităţii Ocupaţionale, care îndeplineşte cerinţele standardelor: SR EN ISO 9001:2008; SR EN ISO 14001:2004 şi RS OHSAS 18001:2007, sistem certificat de Lloyd’s Register Quality Assurance România

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROPRECIZIA A.G. SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROPRECIZIA A.G. SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROPRECIZIA A.G. SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?