Expert Ecommerce-Administrator Magazin Online articole sport

Salar net
4000 RON

Candidatul ideal

Cautam un expert e-commerce asumat,care sa administreze mgazinul nostru online,cat si platformele de e-commerce disponibile.
Cerinte:
-cunostinte medii sau inalte Shopify,Emag,Amazon
-cunostinte UX si UI
-cunostinte web design (front end si back end)
-cunostinte graphic design (Adobe,Photoshop,Ilustrator,Canva,Snappa)
-cunostinte medii in Marketing Online
-abilitati de comunicare (English must have)
-lucru in echipa
-altruism
-conditie fizica si psihica buna
-open minded
-atitudine pozitiva
-mentalitate de invingator
-deschis spre invatare si dezvoltare personala si profesionala
Livrabile:
1.Dezvoltarea tuturor canalelor de vanzare online
2.Experienta excelenta de cumparare pe siteul oficial (.ro si .com)

Descrierea jobului

Descriere Job:
-Imbunatatirea si mentenanta siteurilor oficiale (front end si back end)
-UX si UI
-Crearea de bannere grafice
-Mentenanta marketplace-uri
-Listarea de produse
-Administrarea aplicatiilor CRM
-Comunicarea cu developerii parteneri
Beneficii:
-Salar de incadrare bun
-Bonusuri la atingerea obiectivului anual general
-Bonus lunar pentru atingea indicatorilor de performanta
-Teambuilding
-City brake-uri si distractii
-Participarea la mastermind-uri si cercul de excelenta propriu
-Dezvoltare profesionala si personala
-Echipa prietenoasa,altruista,open minded,orientate spre rezultate
-Participarea la gale si evenimente de Arte Martiale
-Libertate de exprimare si dezvoltare
-Posibilitatea de avansare si a face cariera in domeniul ales
-Mediu de lucru placut
-Un antreprenor orientat spre rezultate
Suna daca esti pregatit sa aduci rezultate,sa creezi impact si sa iti meriti veniturile!

Knockout Store este un magazin online de echipamente sportive pentru Box si Arte Martiale.

Daca te indentifici cu valorile,misiunea si viziunea firmei noastre,am fi bucurosi sa te avem la noi in echipa.
Motto-ul firmei: ‘’Fa-ti Knockout limitele in fiecare zi!’’
Misiunea noastra este sa echipam 1 000 000 de oameni ca sa devina invingatori!
Viziunea noastra este ca fiecare luptator sa aiba echipamentele unice si personalizate,create de noi si gandite de el!
Valorile Knockout Store:
1.Sanatate
2.Creativitate
3.Performanta
4.Respect
5.Perseverenta