Suntem in cautarea unui lider in adevaratul sens al cuvantului care sa aiba capacitatea deplina pentru a gestiona 5 restaurante pe litoral (4 dintre ele se afla pe o raza de 200m si al cincilea la aprox 2 km distanta), restaurante cu un flux dede clienti/zi.

Candidatul ideal:

- minimum 10 ani experienta in domeniul HORECA, pe un post similar

- capacitatea de a conduce echipe mari

- nivel avansat de limba engleza - capacitatea de a lucra cu strainii (aprox. 25 filipinezi)

- capacitate de training - instruirea personalului reprezinta una dintre principalele responsabilitati

- posibilitate de relocare - in timpul sezonului (1 aprilie 1 octombrie) pe litoral, in extrasezon la Bucuresti

Descrierea jobului

In calitate de F&B manger, principalele responsabilitati sunt:

- alcatuirea echipelor si asigurarea necesarului de personal

- stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii

- gestiunea stocurilor

- supravegherea procesului de vanzare

- relatia cu autoritatile locatie

Beneficii:

- salariul este deosebit de atractiv, negociabil in functie de experienta anterioara
- bonusare in functie de vanzari si profit
- contractul este pe perioada nedeterminata

JOBUL ESTE FULL TIME SI INCEPE IMEDIAT!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Manat Magnum SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Manat Magnum SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Manat Magnum SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?