Facturist/a - Magazin CASA RUSU

Candidatul ideal

- Studii liceale/universitare absolvite in domeniul economic;
- Experienta de lucru pe o pozitie similara si/sau cu sarcini specifice activitatii de contabilitate primara;
- Foarte bune cunostinte de contabilitate primara;
- Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple;
- Cunostinte de operare PC, cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Emite si incaseaza facturi, efectueaza monetarul, raportul Z si depune banii la agentul colector al bancii;
- Intocmeste receptiile, registrul de casa, raportul de gestiune;
- Completeaza documentele fiscale conform legislatiei si normelelor interne, respecta circuitul documentelor, indosariaza actele (NIR-ul, facturile, raportul de gestiune);
- Cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CASA RUSU SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?