Facturist - loc. Apahida, jud. Cluj

Descrierea postului:

- suport pentru departamentul vanzari prin emiterea zilnic de facturi si avize, conform comenzilor primite;
- corelarea facturilor/avizelor cu declaratiile de conformitate;
- organizare si arhivare documente (facturi, avize, comenzi etc);
- verificare lunara a jurnalului de vanzari;
- operare fise magazie in program de gestiune, operatiuni de casierie

Cerinte

- studii medii sau superioare, avantaj profil economic
- notiuni de contabilitate primara;
- experienta pe o pozitie similara minim 1 an;
- cunostinte PC, in special Office si Excel;
- abilitati de comunicare si organizare;
- spirit de echipa;
- posesor de permis auto , cat. B;

Beneficii

- salar motivant
- posibilitatea de a lucra intr-o companie nationala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRIROM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?