Cum ne-am dori sa fii :

  • Empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
  • Sa iti placa sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
  • Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;
  • Sa ai diploma de licenta, adica titlul de Farmacist/a;
  • Sa ai Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
  • Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj dar suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta, ne dorim colegi motivati si dornici de invatare :)

Responsabilitatile tale :

  • In calitate de specialist Sensiblu vei oferi consultanta de specialitate pacientilor/clientilor, in functie de nevoile acestora;
  • Te vei implica in derularea campaniilor promotionale;
  • Vei verifica si vei tine evidenta stocului si vei realiza receptia marfurilor;
  • Vei verifica si centraliza retetele pentru Casa de Asigurari;
  • Vei oferi suport Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.

Iti oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Sustinere financiara daca te decizi sa te reloci dintr-un alt oras;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Abonament la o clinica privata platit de companie;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Despre noi :

Cu peste 25 de ani de experienţă în piaţă, A&D Pharma, parte a Group, este unul dintre cele mai mari şi dinamice grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuţie şi retail. Prin intermediul fundaţiei din grup – Fundaţia Sensiblu, A&D Pharma Group dezvoltă şi susţine programe de responsabilitate socială.

Ascultam oamenii si le dam ce isi doresc. Farmacia pune oamenii pe primul loc si isi doreste sa aduca pacientilor din Romania ingrijire medicala accesibila si convenabila.
Prezent in 8 tari din Europa, este principalul lant de farmacii din Europa Centrala care se dedica imbunatatirii nivelului de sanatate al pacientilor.
In Romania suntem prezenti in peste 650 de farmacii, oferind acces la un sortiment larg de medicamente si servicii farmaceutice.

Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Mai multe informaţii pe:

 Hai sa ne cunoastem!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?