Candidatul ideal:

DACA VREI SA FACI PARTE DIN ECHIPA UNIVERS:

- Trebuie sa ai abilitati de relationare si comunicare
- Sa empatizezi cu pacientii si sa le oferi oamenilor servicii de cea mai inalta calitate
- Sa ajuti fiecare pacient cu zambetul pe buze,sa fii dedicat si profesionist
- Sa fii determinat/a ,sa evoluezi continuu si sa te autodepasesti.

PREGATIREA NECESARA OCUPARII POSTULUI ESTE:

- Absolvent al Facultatii de Farmacie / Scolii Postliceale de Asistenti de Farmacie
- Experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis
- Detinator al avizului de libera practica

Daca intrunesti aceste cerinte,esti colegul pe care ni-l dorim si te asteptam in echipa UNIVERS!

Descrierea jobului:

Ce trebuie sa faci ca Farmacist/Asistent in Farmaciile UNIVERS:

  • Sa interactionezi cu pacientul si vii in intampinarea nevoilor sale cu recomandari individualizate
  • Sa consiliezi si sa indrumi pacientii, comunicand deschis cu acestia
  • Sa aduci la cunostinta pacientilor campaniile si promotiile existente in farmacii
  • Eliberezi medicamente cu/sau fara prescriptive medicala, OTC-uri conform legislatiei in vigoare
  • Introduci facturi in gestiune, verifici si controlezi stocurile
  • Verifici si centralizezi retetele pentru Casa de Asigurari
  • Ce iti ofera Farmaciile UNIVERS:

    - Dorim sa rasplatim corect munca ta pentru ca Farmaciile UNIVERS pun mare pret pe valoare,rezultate si performanta
    - Salariile fixe oferite de noi se situeaza intrenbsp;ron la care se adauga bonusurile
    - Premiile individuale obtinute in urma atingerii obiectivelor variaza intrenbsp;ron,suplimentar fata de salariul fix,in functie de realizarile tale lunare
    - Oferim premii lunare in bani si produse pentru campaniile speciale
    - Asigurare medicala gratuita, pentru ca bunastarea ta conteaza pentru noi
    - Mediu de lucru profesionist si colegi dedicati misiunii de crestere a calitatii vietii oamenilor, printr-o gama larga de produse si prin servicii si sfaturi profesioniste, într-un mod placut si accesibil.
    - Posibilitati de promovare in functie de rezultatele obtinute

    Descrierea companiei:

    FarmaciileUnivers au reusit sa impuna un nou standard de servicii oferite pacientilor din Constanta. Suntem un colectiv tanar, deschis catre o altfel de abordare a activitatii farmaceutice. Oferim un mediu de lucru corect si bine organizat, in care performanta este bine rasplatita. Ne dorim ca pasiunea, profesionalismul si perseverenta sa ne conduca catre performanta. Dorim completarea echipei cu 3 noi membrii.

    Rețeaua locală de farmacii Univers este deținută de . BIO LIFE MEDICAL . cu sediul in Constanța - o societate cu capital 100% Românesc. Farmaciile Univers sunt foarte apreciate de pacienții din Constanța, având o tradiție de peste 10 ani de activitate farmaceutică.
    Investițiile continue în cursuri de formare și specializare pentru angajați, punerea la dispoziția pacienților a unui portofoliu variat de pestede produse (format atât din medicamente, cât si din produse parafarmaceutice și cosmetice) ofertele comerciale competitive și campaniile de educare, informare si prevenție, precum si oferirea tuturor informațiilor necesare administrării optime și sigure a medicamentelor, vizând doar interesul medical al pacienților, ne recomandă ca pe un partener pe termen lung.
    Alegem să fim zi de zi alături de pacienții noștri pe care îi așezam permanent in centrul preocupărilor noastre. Misiunea noastră merge dincolo de simpla furnizare a unor produse de strictă necesitate: oamenii au nevoie de cineva care să-i sfătuiască si să-i îndrume, să le ofere informații relevante pe teme mai puțin discutate sau de interes si să fie alături de ei în încercarea de a-și rezolva aceste probleme.

    Farmaciile UNIVERS in cateva cuvinte:

    • Anul înființării 2007.
    • Rețea de farmacii – 5 in orașul Constanta din care 2 farmacii cu program Non-Stop.
    • O gamă largă de produse - pestede articole in portofoliu.
    • Pacienți care ne vizitează lunar - peste 55 000
    • Angajați peste 50.

    Reteaua de farmacii Univers:
    Farmacia SOVEJA, program NON-STOP Strada Soveja
    Farmacia ANDA, program NON-STOP Bdul Aurel Vlaicu
    Farmacia BABA NOVAC programStrada Baba Novac
    Farmacia BRICK program L-VS-D
    Farmacia TOMIS program L-DBdul Tomis

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FARMACIILE UNIVERS pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FARMACIILE UNIVERS pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are FARMACIILE UNIVERS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?