Farmacist depozit- persoana responsabila

Responsabilitati:

  • Gestionarea depozitarii, manipularii si livrarii de marfuri in concordanta cu prevederile legale si politica companiei.
  • Detine cunostiinte relevante privind legea nrcu modificarile si completarile ulterioare si Ghidul Privind Buna Practica de Distributie Angro a Medicamentelor aprobat prin ordin al ministerului sanatatii pubilce
  • Asigura respectarea prevederilor Ghidului de Buna Practica de Distributie Angro a Medicamentelor si legilor aferente
  • Se asigura ca medicamentele receptionate au Autorizatie de Punere pe Piata in conformitate cu legea in vigoare
  • Urmareste implementarea, imbunatatirea si mentinerea sistemului calitatii cu privire la legislatia in vigoare pentru detinerea si distributia medicamentelor
  • Se asigura ca toti operatorii din lantul de distributie sunt identificati; verifica daca se pastreaza inregistrari conform GDP
  • Participa la tratarea reclamatiilor, alertelor rapide si aproba retururile
  • Urmareste intrarile si iesirile de marfa
  • Efectueaza receptia calitativa a marfii si receptia produselor in sistemul informatic
  • Verifica zilnic temperatura si umiditatea

Cerinte:

  • Diploma Farmacist
  • Experienta de minim ani ca Farmacist; 1 an ca Farmacist Depozit
  • Cunostinte operare calculator
  • Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare
  • Cunostinte de limba engleza - conversational

Oferta noastra;

  • Salariu motivant
  • Bonusuri anuale in functie de performanta
  • Abonament servicii medicale
  • Tichete de masa
  • Acces gratuit sau cu reducere la activitaţi sportive şi de relaxare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la B. Braun Medical SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la B. Braun Medical SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are B. Braun Medical SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?