Farmacist diriginte - Lugoj, Bucuresti si Medgidia

Candidatul ideal:

Esti o persoana dinamica, sociabila si dornica sa dezvolte si sa coordoneze o echipa tanara? Cautam colegi manageri cu disponibilitate de colaborare pe termen lung in companie, care sa accepte provocarea de a dezvolta si coordona echipa intr-una din locatiile noastre.

Esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte:

- Detii abilitati foarte bune de coordonare echipa

- Detii abilitati foarte bune de comunicare;
- Relationare si adaptare in orice situatie;
- Ai o atitudine pozitiva combinata cu determinare.

Mai sunt importante:
- Respectarea principiilor eticii si deontologiei profesionale;
- Studii superioare finalizate de farmacie;
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs;
- Cunostinte de Microsoft Office.

Responsabilitati:

Responsabilitatile principale vor fi: coordonarea activitatilor si a echipei la nivel de farmacie, consilierea pacientilor, eliberarea medicamentelor pe baza de prescriptie medicala sau fara.

Iti oferim, in schimb, posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara, un mediu profesionist, un salariu atractiv corelat cu performanta si sanse reale de promovare, cat si un pachet de relocare adecvat.

De asemenea, am integrat un program de dezvoltare si instruire continua, proceduri de lucru clare si suportul tehnic necesar bunei desfasurari a lucrului in farmacie. Evaluarea performantelor este obiectiva si transparenta.

Daca doresti sa lucrezi intr-o companie profesionista, cu sanse reale de a creste profesional in conformitate cu performantele tale, convinge-ne ca esti persoana de care avem nevoie si aplica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FARMACIILE DONA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?