Farmacist Diriginte - Tg. Jiu

Cerinte:

  • Absolvent al Facultatii dе Farmacie;
  • Certificat dе membru al Colegiului Farmacistilor din Romania;
  • Experienta anterioara de min. 1 an pe o pozitie similara.

Asteptari de la noua noastra colega/coleg:

  • Abilități strategice și organizatorice;

  • Orientare spre eficiență;

  • Bune abilități dе comunicare și lucru în echipă;

  • Abilități de coordonare și motivare a echipei;

  • Interes pentru dezvoltare profesională.

Descrierea jobului

  • Supraveghează eliberarea medicamentelor și calitatea actului farmaceutic efectuate de către personalul din subordine;

  • Coordonează, motivează și evaluează personalul din farmacie;

  • Asigură aprovizionarea farmaciei pentru a răspunde nevoilor pacienților și a realiza obiectivele de performanță;

  • Efectuează analize de business, identifică și propune strategii pentru a răspunde cât mai bine nevoilor pacienților și a crește cifra de afaceri.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant, bonusuri, tichete de masa precum si alte beneficii;
  • Mediu de lucru placut si deschis;
  • Programe de dezvoltare profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?