Farmacist / Farmacist Zonal

Help Net este in cautare de noi colegi, Farmacisti / Farmacisti Zonali, in echipele din: Bucuresti, Ilfov, Calarasi, Pucioasa.

 Daca esti o persoana activa, cu dorinta de implicare si cu energie pozitva, te asteptam alaturi de noi!

Vei avea sansa sa te remarci in echipele noastre, vei lucra alaturi de profesionisti si vei avea parte de o experienta ce contribuie la dezvoltarea carierei tale.

Te vei alatura unei companii ambitioase, parte a Phoenix group-lider european de servicii integrate de sanatate.

Cerinte:

  • Absolvent: Facultatea de Farmacie;
  • Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor;
  • Respectarea eticii si deontologiei profesionale.

Asteptarile noastre:

  • Orientare catre pacient;
  • Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana proactiva;
  • Disponibilitate pentru deplasare.

Descrierea jobului

  • Identificarea nevoilor pacientilor, consilierea si fidelizarea acestora;
  • Oferireа asistеntеi de specialitatе pаcientilor cаrе sе prеzinta in fаrmaciе fаra prescriptie medicala;
  • Elibеrarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
  • Informarea pacientilor despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse.
  • Prepararea retetelor magistrale sau a elaborarilor;
  • Administrarea stocurilor de produse farmaceutice.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Programe de dezvoltare si instruire continua;
  • Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?