Farmacist-Galati

Suntem in cautare de noi colegi, Farmacisti, care sa ne impartaseasca dorinta de a face bine! Vino in echipa Help Net!
🤝Te vei alatura unei companii ambitioase, parte a Phoenix group-lider european de servicii integrate de sanatate.

Cerinte:

  • Absolvent: Facultatea de Farmacie;
  • Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor;
  • Respectarea eticii si deontologiei profesionale.

Asteptarile noastre:

  • Orientare catre pacient;
  • Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
  • Persoana proactiva.

Descrierea jobului:

  • Identificarea nevoilor pacientilor, consilierea si fidelizarea acestora;
  • Oferireа asistеntеi de specialitatе pаcientilor cаrе sе prеzinta in fаrmaciе fаra prescriptie medicala;
  • Elibеrarea medicamentelor si a retetelor compensate sau gratuite;
  • Informarea pacientilor despre modul de utilizare a medicamentelor si despre potentialele riscuri sau efecte adverse.
  • Prepararea retetelor magistrale sau a elaborarilor;
  • Administrarea stocurilor de produse farmaceutice.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanta;
  • Tichete de masa;
  • Programe de dezvoltare si instruire continua;
  • Posibilitati de promovare profesionala si dezvoltarea carierei;
  • Abonament servicii medicale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?