Farmacist garda

Farmacist garda Bucuresti sector 4

Responsabilitati

Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și potențialele riscuri/efecte adverse;
Eliberează medicamente pe bază de prescripție medicală și OTC-uri;
Participă la verificarea, monitorizarea si gestiunea stocurilor;
Se informeaza permanent asupra noilor practici farmaceutice, medicamente nou-aparute si a modului de administrare a acestora.

Beneficii
Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
Bonus de performanță motivant în funcție de rezultatele obținute;
Plata ore de noapte conform legii in vigoare;
Tichete de masă;
Tichete cadou oferite cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
Card de reducere in farmaciile Dona;
Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic;
Acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
Echitate, corectitudine si respect pentru viata ta personala si activitatea profesionala.
Abonament Bookster
7 Card
Pachet Bun venit in Dona

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FARMACIILE DONA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FARMACIILE DONA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?