Farmacist Târnaveni

CANDIDATUL IDEAL:
- studii de specialitate - Facultate de Farmacie
- certificat de membru Colegiului Farmacistilor din Romania vizat la zi;
- cunostinte operare PC;
- abilitati de comunicare si relationare;
- orientare catre pacient / client;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- elibereaza si recomanda produse farmaceutice;
- elibereaza retete compensate si gratuite
- informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
- supravegheaza activitatea asistentilor de farmacie;
- administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitatea farmaceutica;
- participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;

- Suntem o firma tanara si dinamica, cu colectiv foarte prietenos
- Oferim un pachet salarial foarte atractiv si schema de bonus stimulativa
- Asiguram mediul pentru exercitarea corectă a profesiei de farmacist

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ecofarmacia Network SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ecofarmacia Network SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ecofarmacia Network SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?