RESPONSABILITATI:

  • Aspirarea, maturarea și spalarea pardoselilor existente,
  • Stergerea geamurilor și a usilor,
  • Mentinerea curateniei în spațiile comune,
  • Efectuarea zilnica a curateniei in birouri, bucatarie, toalete si sali de sedinta,
  • Colectarea sacilor de gunoi menajer de la bucatarie, bai, birouri si depozitare lor in locurile special amenajate,
  • Se asigura ca baile, bucataria, salile de intalnire sunt aprovizionate cu materiale consumabile necesare (papetarie, sapun, hartie igienica etc.)
  • Pastreaza ordinea în zona de depozitare a materialelor de curatenie,
  • Pastreaza evidenta bunurilor materiale pe care le gestioneaza si raspunde pentru pastrarea si utilizarea lor,
  • Realizeaza necesarul produselor de curatenie.

Cerinte:

  • Persoana responsabila, punctuala, bine organizata,
  • Discretie, atentie la detalii.

Oferim:

  • Mediu de lucru placut
  • Salariu atractiv + bonuri de masa + bonusuri
  • Decontare transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Rubicon Pharmaceuticals SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Rubicon Pharmaceuticals SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Rubicon Pharmaceuticals SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?