Field Manager zona Calarasi, Ialomita

Descrierea jobului:

  • Achizitia de seminte oleaginoase si cereale, conform politicii comerciale, atat prin identificarea de  fermieri cat si comercianti locali
  • Promovarea imaginii si a serviciilor companiei in relatia cu clientii
  • Permanenta prospectare a pietei si identificarea clientilor noi
  • Furnizarea de informatii exacte despre piata locala cu privire la toti participantii (fermieri, comercianti, procesatori, prestatori de servicii etc)

Cerinte candidati:

  • Experienta in agribusiness 2ani
  • Abilitati excelente de relationare si negociere
  • Studii superioare in domeniu agricol sau economic
  • Cunostinte de monitorizare a contractelor
  • Carnet conducere, cunostinte Microsoft Office.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Global Grain International SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Global Grain International SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Global Grain International SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?