Field Sales Manager

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Experienta manageriala (4 – 5 ani ) – coordonare echipe si gestionare bugete in companii multinationale (FMCG)
  • Excelente abilitati de mentor si coach;
  • Excelente aptitudini de comunicare, relationare, lucru in echipa, analiza si sinteza informatiilor;
  • Aptitudini ridicate de organizare si planificare a activitatilor profesionale;
  • Disponibilitate de deplasare in tara;
  • Cunostinte avansate de limba engleza.

Responsabilitati:

  • Coordoneaza si motiveaza echipa de vanzari in vederea atingerii obiectivelor cantitative si calitative si a maximizarii performantei;
  • Monitorizeaza KPI de vanzari si actioneaza cu masuri corective acolo unde e cazul;
  • Analizeaza si monitorizeaza piata si competitori directi (preturi, rezultate de vanzari etc);
  • Largirea portofoliului de clienti ai companiei (clienti cheie si distribuitori);
  • Participa la recrutarea, inductia, evaluarea membrilor echipei de vanzari;
  • Colaboreaza cu departamentul marketing, logistica, financiar si resurse umane pe activitati specifice.

Oferta:

  • Pachet salarial extrem de motivant
  • Oportunitati de dezvoltare in companie multinationala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Delaco Distribution pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Delaco Distribution pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Delaco Distribution locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?