Field supervisor FMCG

Candidatul ideal

- Coordoneaza activitatea echipei de vanzari in scopul atingerii obiectivelor la nivel de filiala;
- Abilitati de lider, spirit de echipa si orientare spre rezultat;
- Experienta in vanzari minim 2 ani in Cluj si Salaj (FMCG prezinta un avantaj);
- Experienta in coordonarea unei echipe de vanzari - minim 1 an;
- Abilitati avansate de planificare si organizare;
- Capabil sa ia decizii si initiativa;
- Abilitati avansate de comunicare si negociere;
- Studii superioare finalizate;
- Permis de conducere categoria B;- Cunostinte PC ( Excel,World,Power Point )
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu.

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Realizarea obiectivelor de vanzari: activare clienti, vanzare produse focus, asigurarea distributiei si incasarea debitelor;
- Dezvolta si actualizeaza planul împreună cu oamenii din subordine, acoperirea eficientă a zonei;
- Urmareste realizarile pentru a identifica actiuni de imbunatatire si solutii in functie de situatie;
- Verifica respectareaprocedurile de lucru specifice activitatii;
- Dezvolta echipa prin feedback si coaching pe teren;
- Monitorizeaza utilizarea eficienta a resurselor alocate;
- Conduce procesul de evaluare anuală a performantei pentru toti reprezentantii de vanzari din subordine.

Oferim
- Compensare competitiva in functie de realizari;
- Apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica;
- Cursuri dezvoltare personala si profesionala;
- Asigurare si servicii medicale gratuite;
- Tichete de masa;
- Tichete cadou Pasti si Craciun;

- Bonusuri pentru performanta in vanzari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?